Kontakt ADHD Norge

ADHD Norges administrasjon holder til i Oslo. De fleste aktiviteter foregår i lokal- og fylkesforeningene.

Kontoret
På grunn av korona-situasjonen, har kontoret for tiden stengt våre lokaler i Oslo Sentrum for fysiske besøk.

Organisasjonsnummer: 871278962
Kontonummer: 6116 05 31176

Ansatte

Generalsekretær
Gry Lunde
gry@adhdnorge.no
Kontorleder/økonomiansvarlig
Britt Kollstrøm
britt@adhdnorge.no
Regnskapskonsulent
Sadia Amjad
sadia@adhdnorge.no
Administrasjonskonsulent
Jan Idar Lunde
jan@adhdnorge.no
Faglig rådgiver
Monika Nordli
monika@adhdnorge.no
Faglig rådgiver
Hanne Skarsvaag
hanne@adhdnorge.no
Faglig rådgiver
Astrid Segers-Røinaas
astrid@adhdnorge.no
Organisasjonskonsulent
Lill Merethe Tjeldvoll
lill@adhdnorge.no
Kommunikasjonsrådgiver
Therese Dahl
therese@adhdnorge.no

Presse

Her skal det komme linker til filer